Šumarijada FBiH 2008

Sveukupni pobjednik prve Šumarijade FBIH 2008. Sanski Most, je ekipa ŠPD "Srednjobosanske šume" kojoj je pripao i prelazni pehar

I BACANJE KUGLE

  1. CVITIĆ FRANO – Zlatna medalja – ŠPD „Srednjobosanske šume“
  2. HUJIĆ ARMIN – Srebrena medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. TOKAČA JASMIN – Bronzana medalja – ŠPD „Sarajevo šume“

II TRČANJE NA 800 m MUŠKI

  1. DIZDAREVIĆ RUSMIR – Zlatna medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. SUŠILOVIĆ MLADEN – Srebrena medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“
  3. MERVANOVIĆ NEDŽAD – Bronzana medalja – ŠPD „ZDK“

III TRČANJE NA 100 m MUŠKI

  1. SPAHIĆ BAJRO – Zlatna medalja – ŠPD „Sarajevo šume“
  2. MALETA BLAŽENKO – Srebrena medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“
  3. MAHMUTOVIĆ GALIB – Bronzana medalja – JP „Šume TK“

IV TRČANJE NA 100 m ŽENE

  1. SARIĆ MARTINA – Zlatna medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“
  2. SPAHIĆ EMINA – Srebrena medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. PAPRIKIĆ MEDIHA – Bronzana medalja – JP „Šume TK“

V SKOK UDALJ

  1. REDŽOVIĆ MIRSAD – Zlatna medalja – JP „Bosansko podrinjske šume“
  2. IBRIŠIMOVIĆ ŠABAN – Srebrena medalja – ŠPD „ZDK“
  3. DAMJANOVIĆ IVAN – Bronzana medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“

VI OBARANJE SA GREDE

  1. SADIKOVIĆ NERMIN – Zlatna medalja – ŠPD „ZDK“
  2. KERKEZ EDHEM – Srebrena medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. GRANIĆ FILIP – Bronzana medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“

VII VOŽNJA MOTOROM

  1. OMANOVIĆ MUHAMED – Zlatna medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. SADIKOVIĆ NERMIN – Srebrena medalja – ŠPD „ZDK“
  3. TATAREVIĆ ESAD – Bronzana medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“

VIII GAĐANJE VAZDUŠNOM PUŠKOM – ŽENE

  1. KOMŠIĆ ANKICA – Zlatna medalja – ŠPD „Srednjobosanske šume“
  2. AHMETAGIĆ ILMA – Srebrena medalja – JP „Šume TK“
  3. OŽEGOVIĆ AIDA – Bronzana medalja – ŠPD „Sarajevo šume“

IX MALI NOGOMET

  1. ŠPD „Sarajevo šume“ – Zlatna medalja
  2. ŠPD „Srednjobosanske šume“ – Srebrena medalja
  3. ŠPD „ZDK“ – Bronzana medalja

X ODBOJKA – ŽENE

  1. ŠPD „Sarajevo šume“ – Zlatna medalja
  2. JP „Bosansko podrinjske šume“ – Srebrena medalja
  3. ŠPD „Unsko sanske šume“ – Bronzana medalja

XI POTEZANJE KONOPCA

  1. ŠGD „Hercegbosanske šume“ – Zlatna medalja
  2. ŠPD „ZDK“ – Srebrena medalja
  3. ŠPD „Unsko sanske šume“ – Bronzana medalja

I SAMARICA

  1. ZUD „KORKARIĆ“ SANSKI MOST

II PRESJECANJE SJEKIROM

  1. NEZIĆ MEHO – Zlatna medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. MUSTAFICA NIHAD – Srebrena medalja – ŠPD „Srednjobosanske šume“

III PRESJECANJE DVORUČNOM PILOM

  1. REKIĆ AHMET – Zlatna medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. ARNAUTOVIĆ SAMIR – Zlatna medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. PENDIĆ DALIBOR – Srebrena medalja – ŠPD „ZDK“
  4. PENDIĆ SLAĐAN – Srebrena medalja – ŠPD „ZDK“
  5. GRANIĆ FILIP – Bronzana medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“
  6. ČALETA MIRO – Bronzana medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“

IV MODELIRANJE MOTORNOM PILOM

  1. MAMUKIĆ HUSEIN – Zlatna medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. PALIĆ NIJAZ – Srebrena medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. MUSTAFICA NIHAD – Bronzana medalja – ŠPD „Srednjebosanske šume“

SJEKAČI POJEDINAČNO

  1. MEKIĆ MUJO – Zlatna medalja – ŠPD „Srednjebosanske šume“
  2. ČUČUKOVIĆ FIKRET – Srebrena medalja – ŠPD „ZDK“
  3. BIOGRADLIJA IBRAHIM – Bronzana medalja – ŠPD „Srednjebosanske šume“

EKIPNO

  1. ŠPD „SREDNJEBOSANSKE ŠUME“ – Pehar za prvo mjesto
  2. ŠPD „ZDK“ – Pehar za drugo mjesto
  3. JP „ŠUME TK“ – Pehar za treće mjesto

Šumarijada FBiH 2011

Sveukupni pobjednik druge Šumarijade FBIH 2011. Vlašić, je ekipa JP "ŠPD Zeničko-dobojskog kantona" kojoj je pripao i prelazni pehar

I Šah

  1. MJESTO Bjelić Sead (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Grizić Rijad (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Krkić Edo (Kantonalna uprava za šumarstvo KSB/SBK)

II Gađanje zračnom puškom – žene

  1. MJESTO Radić Ivana (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Komšić Ankica (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Ožegović Aida (K.J.P. ˝Sarajevo šume˝ d.o.o.)

III Trčanje na 100 metara – žene

  1. MJESTO Martinović Slađana (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  2. MJESTO Barać Kristina (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Paprikić Mediha (J.P. ˝Šume Tuzlanskog kantona˝ d.d.)

IV Trčanje na 100 metara – muškarci

  1. MJESTO Dizdarević Rusmir (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Maganić Tomica (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Mahmutović Galib (J.P. ˝Šume Tuzlanskog kantona˝ d.d.)

V Trčanje na 800 metara – muškarci

  1. MJESTO Kvesić Antun (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  2. MJESTO Beganović Ramo (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Mujezinović Husein (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)

VI Bacanje kugle

  1. MJESTO Hujić Armin (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Cvitić Frano (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Mihaljević Mirko (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)

VII Skok u dalj

  1. MJESTO Ibrišimović Šaban (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Poturović Salko (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Periša Stipe (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
VIII Potezanje konopca
  1. MJESTO ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝d.o.o.
  2. MJESTO J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.
  3. MJESTO ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.
IX Odbojka – žene
  1. MJESTO ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.
  2. MJESTO K.J.P. ˝Sarajevo šume˝ d.o.o.
  3. MJESTO ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.
X Mali nogomet
  1. MJESTO ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.
  2. MJESTO ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.
  3. MJESTO J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.

TAKMIČARSKE DISCIPLINE

I Šumarske dipscipline – pojedinačno

  1. MJESTO Pendić Dalibor, 510,39 bodova (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Pendić Slađan, 500,16 bodova (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Šabić Azem, 467,83 bodova (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)

II Šumarske discipline – ekipno

  1. MJESTO J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.
  2. MJESTO J.P. ˝Šume Tuzlanskog kantona˝ d.d.
  3. MJESTO ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.

FAKULTATIVNE DISCIPLINE

III Modeliranje motornom pilom i sjekirom

  1. MJESTO Gasal Hasan, (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  2. MJESTO Pendić Dalibor (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  3. MJESTO Marković Slobodan (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)

IV Prerezivanje dvoručnom pilom (Amerikanka)

  1. MJESTO Pendić Dalibor i Pendić Slađan, (J.P. ˝ŠPD Zeničko-Dobojskog kantona˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Mulić Vahid i Matija Cvitić (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Kuštro Ilija i Batinić Marko (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)

V Presjecanje sjekirom

  1. MJESTO Rako Igor, (ŠGD ˝Hercegbosanske šume˝ d.o.o.)
  2. MJESTO Mulić Vahid (ŠGD ˝Šume Središnje Bosne˝/ŠPD ˝Srednjobosanske šume˝d.o.o.)
  3. MJESTO Jusić Bekir (ŠPD ˝Unsko-sanske šume˝ d.o.o.)

Šumarijada FBiH 2013

Sveukupni pobjednik treće Šumarijade FBIH 2013. Zenica, je ekipa ŠPD "Srednjobosanske šume" kojoj je pripao i prelazni pehar

I Skok u dalj iz mjesta

  1. MJESTO Stipe Ojvan ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  2. MJESTO Admir Žigić JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići
  3. MJESTO Adnan Ćasurović J.P “Šume TK” d.d. Kladanj

II Trčanje u vreći – žene metara

  1. MJESTO Alma Jaganjac ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Ružica Banović ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  3. MJESTO Tatjana Veselinović JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići

III Trčanje u vreći – muškarci 50 metara

  1. MJESTO Jasmin Jaganjac ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Husein Fulan ŠPD “Srednjobosanske šume”/ ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO Stipe Periša ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres

IV Trčanje na 400 metara – žene

  1. MJESTO Marina Mijoč ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  2. MJESTO Slađana Martinović ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO Aida Obuća JP “Bosansko – podrinjske šume” d.o.o. Goražde

V Trčanje na 800 metara – muškarci

  1. MJESTO Blažan Maleta ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  2. MJESTO Aziz Zubača JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići
  3. MJESTO Šemsudin Mujkić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa

VI Trčanje na 100 metara – žene

  1. MJESTO Slađana Martinović ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  2. MJESTO Kristina Eranović – Barać ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  3. MJESTO Aida Obuća JP “Bosansko – podrinjske šume” d.o.o. Goražde

VII Trčanje na 100 metara – muškarci

  1. MJESTO Šemsudin Mujkić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Tomica Maganić ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  3. MJESTO Adnan Ćasurović J.P “Šume TK” d.d. Kladanj

VIII Obaranje sa grede

  1. MJESTO Ilija Kuštro ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  2. MJESTO Mahir Neretljak ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO Edhem Kerkez ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa

IX Bacanje kugle – muškarci

  1. MJESTO Armin Hujić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Zuhdija Husetović JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići
  3. MJESTO Frano Cvijić ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf

X Gađanje vazdušnom puškom – žene

  1. MJESTO Sonja Terzić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Ivana Radić ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  3. MJESTO Anela Kamenjašević JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići

XI Šah

  1. MJESTO Suad Hodžić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Rijad Grizić ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO Azra Ćosović KJP „Sarajevo Šume“ d.o.o Sarajevo

XII Odbojka – žene

  1. MJESTO ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  2. MJESTO ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  3. MJESTO JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići

XIII Potezanje konopca

  1. MJESTO ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  2. MJESTO ŠPD “Srednjobosanske šume”/
    ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa

XIV Mali nogomet

  1. MJESTO ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres
  2. MJESTO KJP „Sarajevo Šume“ d.o.o Sarajevo
  3. MJESTO JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići

I Modeliranje motornom pilom i sjekirom

  1. MJESTO Husein Mamukić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Dalibor Pendić JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići
  3. MJESTO Hasan Gasal ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf

II Brzina presjecanja amerikankom

  1. MJESTO Samir Arnautović i Edhem Kerkez ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Dalibor Pendić i Slađan Pendić JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići
  3. MJESTO Marko Batinić i ILija Kuštro ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres

III Presjecanje sjekirom

  1. MJESTO Bekir Jusić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Redžić Husein ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO Igor Rako ŠGD “Hercegbosanske šume” d.o.o. Kupres

ŠUMARSKE DISCIPLINE
Na šumarskim disciplinama sudjelovalo je 8 ekipa sa 23 natjecatelja
Rezultati pojedinačno :

  1. MJESTO Husein Mamukić ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  2. MJESTO Muamer Hodžić ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO Azem Šabić JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići

Rezultati ekipno :

  1. MJESTO ŠPD “Srednjobosanske šume”/ŠGD “Šume središnje Bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  2. MJESTO ŠPD “Unsko – Sanske šume” d.o.o. Bosanska Krupa
  3. MJESTO JP “ŠPD ZDK” d.o.o. Zavidovići

Šumarijada FBiH 2015

Sveukupni pobjednik treće Šumarijade FBIH 2015. Bjelašnica, je ekipa ŠPD "ZE-DO Kantona" d.o.o. Zavidovići kojoj je pripao i prelazni pehar

I Skok u dalj iz mjesta

  1. MJESTO Žigić Admir, JP ŠPD „ZEDO Kantona” doo Zavidovići
  2. MJESTO Brkić Avdo, ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Vukadin Mijo, ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres

II Trčanje u vreći 30 m (žene)

  1. MJESTO Marié Armina, JP „Bosansko-Podrinjske šume” doo Goražde
  2. MJESTO Jaganjac Alma, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
  3. MJESTO Huskić Sadeta, JP ŠPD „ZEDO Kantona” doo Zavidovići

III Trčanje u vreći50 m (muškarci)

  1. MJESTO Jaganjac Jasmin, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
  2. MJESTO Fulan Husein, ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Višća Elmir, JP ŠPD „ZEDO Kantona” doo Zavidovići

IV Trčanje 400m (žene)

  1. MJESTO Marić Armina, JP „Bosansko-Podrinjske šume” doo Goražde
  2. MJESTO Mioč Marina, ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  3. MJESTO Skopljak Nikolina, ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf

V Trčanje 800m (muškarci)

  1. MJESTO Krivić Mirko, ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  2. MJESTO Ramo Beganović, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
  3. MJESTO Bijelić Sifet, JP ŠPD „ZEDO Kantona” doo Zavidovići

VI Trčanje 100m (žene)

  1. MJESTO Marić Armina, JP „Bosansko-Podrinjske šume” doo Goražde
  2. MJESTO Zahirović Emina, ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Paprikić Mediha, JP „Šume Tuzlanskog kantona” dd Kladanj

VII Trčanje 100 m (muškarci)

  1. MJESTO Krivić Mirko, ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  2. MJESTO Omić Mihrudin, JP ŠPD „ZEDO Kantona” doo Zavidovići
  3. MJESTO Rusmir Dizdarević, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa

VIII Obaranje sa grede

  1. MJESTO Kuštro Ilija, ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  2. MJESTO Kerkez Edhem, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
  3. MJESTO Neretljak Mahir, ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf

IX Bacanje kugle

  1. MJESTO Hujić Armin, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
  2. MJESTO Jusupović Elvis, JP „Šume Tuzlanskog kantona” dd Kladanj
  3. MJESTO Delija Saudin, KJP „Sarajevo-šume” doo Sarajevo

X Gađanje vazdušnom puškom (žene)

  1. MJESTO Germić Senada, JP „Bosansko-Podrinjske šume” doo Goražde
  2. MJESTO Jukić Marica, FMPVŠ
  3. MJESTO Ahmetagić lima, JP „Šume Tuzlanskog kantona” dd Kladanj

XI Šah

  1. MJESTO Sejdić Enis, KJU Zaštićana prirodna područja KS
  2. MJESTO Grizić Rijad, ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Hodžić Suad, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa

XII Odbojka za žene

  1. MJESTO JP „Bosansko-Podrinjske šume” doo Goražde
  2. MJESTO ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
  3. MJESTO KJP Ustanova za zaštićena prirodna područja KS

XIII Potezanje konopca

  1. MJESTO ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  2. MJESTO ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  3. MJESTO ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa

XIV Mali nogomet (muškarci)

  1. MJESTO ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  2. MJESTO ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO KJP „Sarajevo-šume” doo Sarajevo
Modeliranje pilom i sjekirom
  1. MJESTO Pendić Dalibor, JP ŠPD „ZE-DO Kantona” d.o.o. Zavidivići
  2. MJESTO Slobodan Marković, ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  3. MJESTO Mamukić Husein, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
Brzina presjecanja Amerikankom
  1. MJESTO ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
    • Kerkez Edhem
    • Amautović Samir
  1. JP ŠPD „ZE-DO Kantona” d.o.o. Zavidovići
    • Alajmović Nermin
    • Kovačević Munib
  1. ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne” d.o.o. Donji Vakuf
    • Cvitić Anto
    • Cvitić Matija
Disciplina: Presjecanje sjekirom
  1. MJESTO Jusić Bekir, ŠPD „Unsko-Sanske šume” doo Bosanska Krupa
  2. MJESTO Mulić Vahid, ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne” d.o.o. Donji Vakuf
  3. MJESTO Igor Rako, ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
POJEDINAČNI PLASMAN:
  1. MJESTO Pendić Dalibor, JP ŠPD „ZE-DO Kantona” d.o.o. Zavidivići
  2. MJESTO Jagodić Muhidin, JP „Šume Tuzlanskog Kantona” d.d. Kladanj
  3. MJESTO Redžić Husein, ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne” d.o.o. Donji Vakuf
EKIPNO
  1. MJESTO JP ŠPD „ZE-DO Kantona” d.o.o. Zavidivići
  2. MJESTO ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne” d.o.o.
  3. MJESTO JP „Šume Tuzlanskog Kantona” d.d. Kladanj

Šumarijada FBiH 2017

Sveukupni pobjednik treće Šumarijade FBIH 2017. Zenica, je ekipa ŠPD "ZE-DO Kantona" d.o.o. Zavidovići kojoj je pripao i prelazni pehar

I Bacanje kugle rezultati

  1. MJESTO Ludin Delija KJP “Sarajevo šume”
  2. MJESTO Ahmed Sjerotanović JP “ŠPD ZDK” Zavidovići
  3. MJESTO Mustafa Fazulić ŠPD “Unsko-sanske šume”

II Skok u dalj s mjesta

  1. MJESTO Salih Begzadić ŠPD “Zeničko-dobojske šume”
  2. MJESTO Anđelko Brnić ŠGD “Hercegbosanske šume”
  3. MJESTO Alen Vukoja ŠGD “Hercegbosanske šume”

III Šah

  1. MJESTO Rijad Grizić ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  2. MJESTO Enis Sejdić “Ustanova za zaštitna prirodna područja” Sarajevo
  3. MJESTO Drago Čičak ŠGD “Hercegbosanske šume”

IV Zračna puška (Ž)

  1. MJESTO Azra Beganović ŠPD “Unsko-sanske šume”
  2. MJESTO Sonjat Erzić ŠPD “Unsko-sanske šume”
  3. MJESTO Ivana Radić ŠGD “Hercegbosanske šume”

V Trčanje u vreći 20m (Ž)

  1. MJESTO Lejla Beglerberović ŠPD “Unsko-sanske šume”
  2. MJESTO Emina Grabus ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Adela Halilović ŠPD “Unsko-sanske šume”

VI Trčanje u vreći 40m (M)

  1. MJESTO Vidoslav Matić ŠGD “Hercegbosanske šume”
  2. MJESTO Husein Fulan ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Mirnes Bašić JP “ŠPD ZDK” Zavidovići

VII Atletske discipline – 400m (Ž)

  1. MJESTO Armina Marić ŠPD “Bosanskopodrinjske šume”
  2. MJESTO Emina Grabus ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Martina Šarić ŠGD “Hercegbosanske šume”

VIII Atletske discipline – 800m (M)

  1. MJESTO Haris Džafo ŠPD “Zeničko-dobojske šume”
  2. MJESTO Mirko Krivić ŠGD “Hercegbosanske šume”
  3. MJESTO Almir Huskić ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf

IX Atletske discipline – 100m (M)

  1. MJESTO Mirko Krivić ŠGD “Hercegbosanske šume”
  2. MJESTO Kenan Batak ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Haris Džafo ŠPD “Zeničko-dobojske šume”

X Obaranje s grede

  1. MJESTO Ilija Kuštro ŠGD “Hercegbosanske šume”
  2. MJESTO Esad Imamović ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Edin Šuvalić ŠPD “Šume Tuzlanskog kantona”

XII Odbojka za žene

  1. MJESTO JP „Bosansko-Podrinjske šume” doo Goražde
  2. MJESTO ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO JP “Šume TK”

XIII Potezanje konopca

  1. MJESTO ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  2. MJESTO JP ŠPD „ZEDO Kantona” doo Zavidovići
  3. MJESTO JP „Šume Tuzlanskog kantona” dd Kladan

XIV Mali nogomet (muškarci)

  1. MJESTO ŠGD „Hercegbosanske šume” doo Kupres
  2. MJESTO ŠPD „Srednjobosanske šume” doo Donji Vakuf
  3. MJESTO Utakmica nije odigrana
I OKRETANJE VODILICE
  1. MJESTO Ivan Sliško ŠGD “HERCEGBOSANSKE ŠUME”
  2. MJESTO Admir Hrnjić JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
  3. MJESTO Ahmet Sofić JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
II KOMBINIRANI PREREZ
  1. MJESTO Haris Šećerović JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
  2. MJESTO Dalibor Pendić JP ŠPD ZENIČKO DOBOJSKOG KANTONA
  3. MJESTO Ahmet Sofić JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
II PRECIZNO PREPILJIVANJE
  1. MJESTO Elvedin Mališević KJP “SARAJEVO ŠUME”
  2. MJESTO Fedžid Bešić ŠGD “SREDNJOBOSANSKE ŠUME”
  3. MJESTO Admir Sloboda KJP “SARAJEVO ŠUME”
III ZASJEK I DEFINITIVNI PRESJEK
  1. MJESTO Nedžad Vatreš JP “BOSANSKO-PODRINJSKE ŠUME”
  2. MJESTO Muarem Hodžić ŠGD “SREDNJOBOSANSKE ŠUME”
  3. MJESTO Vinko Čičak ŠGD “HERCEGBOSANSKE ŠUME”
IV KRESANJE GRANA
  1. MJESTO Dalibor Pendić JP ŠPD ZENIČKO DOBOJSKOG KANTONA
  2. MJESTO Admir Hrnjić JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
  3. MJESTO Ahmet Sofić JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
UKUPNO POJEDINAČNO ŠUMARSKE DISCIPLINE
  1. MJESTO Dalibor Pendić JP ŠPD ZENIČKO DOBOJSKOG KANTONA
  2. MJESTO Ahmet Sofić JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
  3. MJESTO Admir Hrnjić JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
UKUPNO EKIPNO ŠUMARSKE DISCIPLINE
  1. MJESTO JP “ŠUME TUZLANSKOG KANTONA”
  2. MJESTO ŠGD/ŠPD “SREDNJOBOSANSKE ŠUME”
  3. MJESTO JP ŠPD ZENIČKO DOBOJSKOG KANTONA
V Presjecanje sjekirom rezultati
  1. MJESTO Mustafa Cetin ŠPD “Srednjobosanske šume”
  2. MJESTO Ishad Sadiković JP “ŠPD ZDK”
  3. MJESTO Jasmin Jaganjac ŠPD “Unsko-sanske šume”
VI Brzina presjecanja Amerikankom
  1. MJESTO JP ŠPD ZENIČKO DOBOJSKOG KANTONA
  2. MJESTO ŠGD/ŠPD “SREDNJOBOSANSKE ŠUME”
VII Modeliranje motornom pilom i sjekirom rezultati
  1. MJESTO Marko Batinić ŠGD/ŠPD “SREDNJOBOSANSKE ŠUME”
  2. MJESTO Slađan Pendić JP “ŠPD ZDK”
  3. MJESTO Jusuf Dunić ŠPD “Unsko-sanske šume”