03.09.2008.
Novosti / aktulenosti

ZAVRŠENA PRVA ŠUMARIJADA FBIH 2008.
SANSKI MOST

REZULTATI PO DISCIPLINAMA

SPORTSKE DISCIPLINE

I  BACANJE KUGLE

  1. CVITIĆ FRANO – Zlatna medalja  - ŠPD „Srednjobosanske šume“
  2. HUJIĆ ARMIN – Srebrena medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. TOKAČA JASMIN – Bronzana medalja – ŠPD „Sarajevo šume“

II TRČANJE NA 800 m MUŠKI

  1. DIZDAREVIĆ RUSMIR – Zlatna medalja  - ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. SUŠILOVIĆ MLADEN – Srebrena medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“
  3. MERVANOVIĆ NEDŽAD – Bronzana medalja – ŠPD „ZDK“

III TRČANJE NA 100 m MUŠKI

  1. SPAHIĆ BAJRO – Zlatna medalja  - ŠPD „Sarajevo šume“
  2. MALETA BLAŽENKO – Srebrena medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“
  3. MAHMUTOVIĆ GALIB – Bronzana medalja – JP „Šume TK“

IV TRČANJE NA 100 m ŽENE

  1. SARIĆ MARTINA – Zlatna medalja  –  ŠGD „Hercegbosanske šume“
  2. SPAHIĆ EMINA – Srebrena medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. PAPRIKIĆ MEDIHA – Bronzana medalja – JP „Šume TK“

V SKOK UDALJ

  1. REDŽOVIĆ MIRSAD – Zlatna medalja  –  JP „Bosansko podrinjske šume“
  2. IBRIŠIMOVIĆ ŠABAN – Srebrena medalja – ŠPD „ZDK“
  3. DAMJANOVIĆ IVAN – Bronzana medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“

VI OBARANJE SA GREDE

  1. SADIKOVIĆ NERMIN – Zlatna medalja  –  ŠPD „ZDK“
  2. KERKEZ EDHEM – Srebrena medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. GRANIĆ FILIP – Bronzana medalja – ŠGD „Hercegbosanske šume“

VII VOŽNJA MOTOROM

  1. OMANOVIĆ MUHAMED – Zlatna medalja  –  ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. SADIKOVIĆ NERMIN – Srebrena medalja  –  ŠPD „ZDK“
  3. TATAREVIĆ ESAD – Bronzana medalja – ŠPD „Unsko sanske šume“

VIII GAĐANJE VAZDUŠNOM PUŠKOM – ŽENE

  1. KOMŠIĆ ANKICA – Zlatna medalja  –  ŠPD „Srednjobosanske šume“
  2. AHMETAGIĆ ILMA – Srebrena medalja  - JP „Šume TK“
  3. OŽEGOVIĆ AIDA – Bronzana medalja – ŠPD „Sarajevo šume“

SPORTSKE DISCIPLINE – EKIPNO

IX MALI NOGOMET

  1. ŠPD „Sarajevo šume“ – Zlatna medalja 
  2. ŠPD „Srednjobosanske šume“ – Srebrena medalja 
  3. ŠPD „ZDK“ – Bronzana medalja

X ODBOJKA – ŽENE

  1. ŠPD „Sarajevo šume“ – Zlatna medalja 
  2. JP „Bosansko podrinjske šume“ – Srebrena medalja 
  3. ŠPD „Unsko sanske šume“ – Bronzana medalja

XI POTEZANJE KONOPCA

  1. ŠGD „Hercegbosanske šume“ – Zlatna medalja 
  2. ŠPD „ZDK“ – Srebrena medalja 
  3. ŠPD „Unsko sanske šume“ – Bronzana medalja

 

ŠUMARSKE DISCIPLINE
I  SAMARICA

  1. ZUD „KORKARIĆ“ SANSKI MOST

II  PRESJECANJE SJEKIROM

  1. NEZIĆ MEHO – Zlatna medalja - ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. MUSTAFICA NIHAD – Srebrena medalja  - ŠPD „Srednjobosanske šume“ĐŽ

III  PRESJECANJE DVORUČNOM PILOM

  1. REKIĆ AHMET – Zlatna medalja - ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. ARNAUTOVIĆ SAMIR – Zlatna medalja - ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. PENDIĆ DALIBOR – Srebrena medalja  - ŠPD „ZDK“
  4. PENDIĆ SLAĐAN – Srebrena medalja  - ŠPD „ZDK“
  5. GRANIĆ FILIP – Bronzana medalja - ŠGD „Hercegbosanske šume“
  6. ČALETA MIRO – Bronzana medalja - ŠGD „Hercegbosanske šume“

IV  MODELIRANJE MOTORNOM PILOM

  1. MAMUKIĆ HUSEIN – Zlatna medalja - ŠPD „Unsko sanske šume“
  2. PALIĆ NIJAZ – Srebrena medalja - ŠPD „Unsko sanske šume“
  3. MUSTAFICA NIHAD – Bronzana medalja - ŠPD „Srednjebosanske šume“

SJEKAČI
POJEDINAČNO

  1. MEKIĆ MUJO – Zlatna medalja - ŠPD „Srednjebosanske šume“
  2. ČUČUKOVIĆ FIKRET – Srebrena medalja - ŠPD „ZDK“
  3. BIOGRADLIJA IBRAHIM – Bronzana medalja - ŠPD „Srednjebosanske šume“

EKIPNO

  1. ŠPD „SREDNJEBOSANSKE ŠUME“ – Pehar za prvo mjesto
  2. ŠPD „ZDK“ – Pehar za drugo mjesto
  3. JP „ŠUME TK“ – Pehar za treće mjesto

SVEUKUPNI POBJEDNIK PRVE FEDERALNE ŠUMARIJADE 2008. SANSKI MOST, JE EKIPA ŠPD „SREDNJEBOSANSKE ŠUME“ KOJOJ JE PRIPAO I PRELAZNI PEHAR.

DOMAĆIN SLJEDEĆE FEDERALNE ŠUMARIJADE 2009. JE EKIPA POBJEDNIK;    ŠPD „SREDNJEBOSANSKE ŠUME“ D.O.O.
DONJI VAKUF

pristupnica u ušitfbih