11.09.2015.
Novosti / aktulenosti

IV. Šumarijada FBiH-Sarajevo 2015. - Rezultati

„IV. ŠUMARIJADA FBIH 2015“
Bjelašnica, Babin Do, 04.-05. Septembar 2015. godine

Pobjednici

SPORTSKE DISCIPLINE

Disciplina: Skok u dalj iz mjesta

  1. Žigić Admir, JP ŠPD „ZEDO Kantona“ doo Zavidovići
  2. Brkić Avdo, ŠPD „Srednjobosanske šume“ doo Donji Vakuf
  3. Vukadin Mijo, ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres

Disciplina: Trčanje u vreći 30 m (žene)

  1. Marić Armina, JP „Bosansko-Podrinjske šume“ doo Goražde
  2. Jaganjac Alma, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  3. Huskić Sadeta, JP ŠPD „ZEDO Kantona“ doo Zavidovići

Disciplina: Trčanje u vreći 50 m (muškarci)

  1. Jaganjac Jasmin, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  2. Fulan Husein, ŠPD „Srednjobosanske šume“ doo Donji Vakuf
  3. Višća Elmir, JP ŠPD „ZEDO Kantona“ doo Zavidovići

Disciplina: Trčanje 400m (žene)

  1. Marić Armina, JP „Bosansko-Podrinjske šume“ doo Goražde
  2. Mioč Marina, ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres
  3. Skopljak Nikolina, ŠPD „Srednjobosanske šume“ doo Donji Vakuf

Disciplina: Trčanje 800m (muškarci)

  1. Krivić Mirko, ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres
  2. Ramo Beganović, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  3. Bijelić Sifet, JP ŠPD „ZEDO Kantona“ doo Zavidovići

Disciplina: Trčanje 100m (žene)

  1. Marić Armina, JP „Bosansko-Podrinjske šume“ doo Goražde
  2. Zahirović Emina, ŠPD „Srednjobosanske šume“ doo Donji Vakuf
  3. Paprikić Mediha, JP „Šume Tuzlanskog kantona“ dd Kladanj

Disciplina: Trčanje 100 m (muškarci)

  1. Krivić Mirko, ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres
  2. Omić Mihrudin, JP ŠPD „ZEDO Kantona“ doo Zavidovići
  3. Rusmir Dizdarević, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa

Disciplina: Obaranje sa grede

  1. Kuštro Ilija, ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres
  2. Kerkez Edhem, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  3. Neretljak Mahir, ŠPD „Srednjobosanske šume“ doo Donji Vakuf

Disciplina: Bacanje kugle

  1. Hujić Armin, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  2. Jusupović Elvis, JP „Šume Tuzlanskog kantona“ dd Kladanj
  3. Delija Saudin, KJP „Sarajevo-šume“ doo  Sarajevo

Disciplina: Gađanje vazdušnom puškom (žene)

  1. Germić Senada, JP „Bosansko-Podrinjske šume“ doo Goražde
  2. Jukić Marica, FMPVŠ
  3. Ahmetagić Ilma, JP „Šume Tuzlanskog kantona“ dd Kladanj

Disciplina: Odbojka za žene

  1. JP „Bosansko-Podrinjske šume“ doo Goražde
  2. ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  3. KJP Ustanova za zaštićena prirodna područja KS

Disciplina: Šah

  1. Sejdić  Enis, KJU Zaštićana prirodna područja KS
  2. Grizić Rijad, ŠPD „Srednjobosanske šume“ doo Donji Vakuf
  3. Hodžić Suad, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa

Disciplina: Potezanje konopca

  1. ŠPD „Srednjobosanske šume“ doo Donji Vakuf
  2. JP ŠPD „ZEDO Kantona“ doo Zavidovići
  3. JP „Šume Tuzlanskog kantona“ dd Kladanj

Disciplina: Mali nogomet (muškarci)

  1. ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres
  2. KJP „Sarajevo-šume“ doo Sarajevo
  3. Utakmica nije odigrana

 

ŠUMARSKE DISCIPLINE

Disciplina: Modeliranje pilom i sjekirom

  1. Pendić Dalibor, JP ŠPD „ZE-DO Kantona“ d.o.o. Zavidivići
  2. Slobodan Marković, ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres
  3. Mamukić Husein, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa

Disciplina: Brzina presjecanja Amerikankom

  1. ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  2. Kerkez Edhem
  3. Arnautović Samir
  4. JP ŠPD „ZE-DO Kantona“ d.o.o. Zavidivići
  5. Alajmović Nermin
  6. Kovačević Munib
  7. ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne“ d.o.o. Donji Vakuf
  8. Cvitić Anto
  9. Cvitić Matija

Disciplina: Prjesjecanje sjekirom

  1. Jusić Bekir, ŠPD „Unsko-Sanske šume“ doo Bosanska Krupa
  2. Mulić Vahid, ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne“ d.o.o. Donji Vakuf
  3. Igor Rako, ŠGD „Hercegbosanske šume“ doo Kupres

 

Pojedinačni plasman:

  1. Pendić Dalibor, JP ŠPD „ZE-DO Kantona“ d.o.o. Zavidivići
  2. Jagodić Muhidin, JP „Šume Tuzlanskog Kantona“ d.d. Kladanj
  3. Redžić Husein, ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne“ d.o.o. Donji Vakuf

Ekipno

  1. JP ŠPD „ZE-DO Kantona“ d.o.o. Zavidivići
  2. ŠPD „Srednjobosanske šume/Šume Središnje bosne“ d.o.o. Donji Vakuf
  3. JP „Šume Tuzlanskog Kantona“ d.d. Kladanj

 

 

pristupnica u ušitfbih